На Львівщині проводяться кущові наради з дільничними інспекторами міліції

На Львівщині проводяться кущові наради з дільничними інспекторами міліції

24.04.15 10:24 0 454
Працівники Управління громадської безпеки ГУМВС України у Львівській області, а також прокуратури, суду та органів місцевого самоврядування проводять кущові наради з дільничними інспекторами міліції за підсумками роботи у першому кварталі 2015 року.

Дві наради відбулись 22 квітня у Пустомитах та Золочеві. У них взяли участь дільничні інспектори Городоцького, Мостиського, Пустомитівського, Яворівського, Бродівського, Буського, Городоцького та Золочівського райвідділів міліції.

«23 квітня, така нарада відбудеться у Самборі. У ній візьмуть участь дільничні інспектори з Старосамбірського, Самбірського та Турківського районів. На цих нарадах ми нагадуємо дільничним про необхідність більше спілкуватись з громадянами, проводити профілактичну та роз'яснювальну роботу та приділяти якомога більше уваги роботі з особами похилого віку та з сімями бійців, котрі несуть службу у зоні АТО», - розповів начальник Управління громадської безпеки ГУМВС України у Львівській області полковник міліції Андрій Гребенюк.

Під час нарад учасники проводять перевірку роботи дільничних інспекторів міліції, виявляють недоліки та оптимізують роботу правоохоронців.

Прес-служба ГУМВС України

у Львівській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Житомирщині у ході ...
Наступна новина: На Вінниччині за сприяння ...

КОМЕНТАРІ