На Вінниччині функціонує 409 об’єктів природно-заповідного фонду

На Вінниччині функціонує 409 об’єктів природно-заповідного фонду

24.04.15 11:15 0 354
Про це повідомила начальник відділу охорони земель, біоресурсів, заповідної справи та екологічної експертизи департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Юлія Чижик в ході прес-конференції щодо стану екологічної ситуації в області, яка відбулася 23 квітня в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Юлія Чижик проінформувала присутніх про заповідну справу, збереження біотичного та ландшафтного різноманіття, а також формування екомережі.

За її словами, у минулому році об'єктами ПЗФ оголошені ландшафтні заказники місцевого значення "Караєцький та "Яришівська гора" на території Рівненської сільської ради Муровано-Куриловецького району.

Так, на території області функціонує 409 територій та об'єктів природно-заповідного фонду загальною площею біля 60 тисячі гектарів або 2,28% від площі області. Розроблені місцеві схеми екологічної мережі Жмеринського та Муровано-Куриловецького районів. Встановлені на місцевості межі регіонального ландшафтного парку "Дністер".

З ініціативи громадських організацій Вінницького обласного осередку Всеукраїнської екологічної ліги та Вінницького обласного осередку Українського товариства охорони птахів розпочалась робота із створення природного заповідника на базі загальнозоологічного заказника загальнодержавного значення "Згарський".

Про це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Івано-Франківській ...
Наступна новина: На Тернопіллі ОПЕРАТИВНА ...

КОМЕНТАРІ