За участі свободівців на Волині у селі Колона відкрили шкільний музей-кімнату Героїв Небесної сотні

За участі свободівців на Волині у селі Колона відкрили шкільний музей-кімнату Героїв Небесної сотні

24.04.15 08:06 0 463
22 квітня 2015 року у приміщенні загальноосвітньої школи імені Сергія Дармофала, що в селі Колона Іваничівського району, відбулось урочисте відкриття та освячення музею-кімнати Героїв Небесної сотні та загиблих на Сході України. У заході взяли участь перший заступник голови Волинської обласної ради свободівець Олександр Пирожик та радник голови Іваничівської районної ради, депутат районної ради від ВО "Свобода" Андрій Бадзюнь.

Музей-кімнату та його експонати освятив місцевий священик УПЦ КП отець Віктор. На відкриття прибули ректор Луцького інституту розвитку людини Міжнародного університету "Україна" Віктор Чижик, доцент катедри філософії Луцького національного технічного університету, голова обласної громадської організації "Християнський рух за життя" Антоніна Євтодюк, представники місцевої влади, безпосередні учасники Революції гідності та війни з російським агресором на Донбасі. Захід відбувся значною мірою завдяки зусиллям Марії Матушевської – вчителя-методиста та вчителя історії Колонської школи, усього вчительського та педагогічного колективу школи.

"Створення у вашій школі, мабуть, першого на Волині власного музею-кімнати новітніх українських героїв – це добрий приклад для усіх інших шкіл не лише Іваничівського району, а й усієї Волині. Це свідчення того, що пам'ять про них житиме в серці кожного відвідувача школи, яка носить горде ім'я вашого односельчанина, героя війни з Росією на Донбасі Сергія Дармофала. Він з когорти не солдатів, яких диктатори гонять на фронт, а воїнів, які жертовно захищають свою землю, свої родини, свій народ. Вони гідні нашої пошани, саме з ними маємо звіряти свої дії та помисли. Хотів би, щоби такі куточки пам'яти були не тільки у шкільних кімнатах, а й насамперед у наших душах і наших серцях!" – зауважив Олександр Пирожик.

"Якщо хтось скаже, що Революція гідності закінчена, то я категорично заперечу: вона триває! Низка основних вимог Майдану – деолігархізація економіки, боротьба з корупцією, – досі не виконані. Більше того, коли "Свобода" піднімається на боротьбу з корупцією, її намагаються всіляко очорнити, запускають брудні інформаційні кампанії. Тому основне наше завдання – продовжити боротьбу, не допустити реваншу антимайданівських сил!", – зазначив Андрій Бадзюнь.

По завершенні урочистостей присутні відвідали сільське кладовище, поклали квіти до підніжжя могили загиблого героя Сергія Дармофала.

Про це повідомили в прес-службі Волинської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Український дизайнер ...
Наступна новина: У США називають ...

КОМЕНТАРІ