Ймовірною причиною пожежі стало коротке замикання електромережі. Займання виникло на кухні. Власниця помешкання почула характерне потріскування холодильника. Вогонь швидко поширився приміщенням,і жінка вже не могла самостійно приборкати горіння. Сусіди одразу викликали на місце події рятувальників та медиків.
Складність гасіння полягала у сильній задимленості приміщення. Вогнеборці у аратах захисту органів дихання ліквідували пожежу та вивели на вулицю 10 жителів будинку аби гарантувати їх безпеку.
Внаслідок пожежі власниця помешкання, 1959 року народження, а також дитина із сусідньої квартири, 2011 року народження, отруїлися продуктами горіння. Потерпілих госпіталізовано в медичні заклади м. Львова.
Пожежу вдалося ліквідувати о 05:24. Вогнем знищено побутову техніку та речі домашнього вжитку на площі 2 кв.м, пошкоджено стіни на площі 8 кв.м. До ліквідації займання залучили 11 рятувальників та 2 одиниці спецтехніки.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Інспектори ДАІ Волині ...
Наступна новина: В Закарпатській області ...
Рост населения Казахстана: тенденции и вызовы
Топ-5 Лайфхаков: Как Открыть Сейф
Женские часы: как выбрать идеальную модель для делового стиля и летних образов
Понятие и признаки инфантильности: как распознать психологическую незрелость
Самі дієві мазі з трав