До Жовківського райвідділу міліції, 24 квітня, звернувся 77-річний місцевий мешканець. Чоловік розповів, що з його господарства викрали вісім голубів. Сума завданих збитків становить 900 гривень.
Правоохоронці встановили особу зловмисника та вилучили у нього птахів.
«Ним виявився 15-річний учень однієї зі шкіл району. Хлопець викрав їх, щоб розводити, оскільки це його хобі. Вилучених птахів працівники міліції повернули власнику» - розповів виконуючий обов'язки першого заступника начальника Жовківського райвідділу міліції старший лейтенант міліції Сергій Цимбала.
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.185 (крадіжка) КК України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від п'ятдесяти до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців, або позбавлення волі на строк до трьох років.
Прес-служба ГУМВС України
у Львівській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Чотири роки ув'язнення ...
Наступна новина: В Ужгороді відбудеться ...
Топ-5 Лайфхаков: Как Открыть Сейф
Кому Насправді Потрібна Реклама На Білбордах По Всій Україні
Женские часы: как выбрать идеальную модель для делового стиля и летних образов
Понятие и признаки инфантильности: как распознать психологическую незрелость
Самі дієві мазі з трав