Гостей та учасників фестивалю вітали голова оргкомітету, заступник директора Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації - начальник управління загальної середньої, дошкільної освіти та виховної роботи Андрій Лисак та голова обласної Профспілки працівників освіти і науки Сергій Пугачов. Почесними гостями свята були ветерани Великої Вітчизняної війни та учасники АТО.
Більше 400 найкращих учасників демонстрували своє музичне мистецтво: перший блок концерту, присвячений подіям Другої Світової війни, розпочався композицією «Миттевості» у виконанні «Народного художнього колективу» ансамблю скрипалів «Елегія» м. Могилева-Подільського.
Багатожанровим був український блок концерту: родзинкою цієї частини свята стали наймолодші виконавці учениця Грижинецької школи Тиврівського району Мар'яна Кухар з піснею «Україночка» та дует з Тростянецького району у складі Матвія Івасенка та Іллі Білика з піснею «Поділля».
Про це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Стартував Всеукраїнський ...
Наступна новина: У Луцькій міській раді ...
The Courage to Pause: Why Slowing Down Is the New ...
Особенности эксплуатации китайских электромобилей с GB/T в Украине
Какие признаки говорят, что технику для работы с наличными пора обслуживать
The Surprising Comfort of Loving Your Stuff
Школьные туры на весенние каникулы — какими они должны быть, чтобы заинтересовать ребенка