Участь у нараді взяли представники департаменту охорони здоров'я ОДА, представники управління капітального будівництва, медики перинатального центру, фахівці проектувальної Корпорації «Терно-Корс».
Першочергового потрібно визначити об'єм робіт, який можна виконати на виділені кошти, зауважив Іван Крисак.
«Ми оглянули усі приміщення перинатального центру, в яких не завершили реконструкцію. Наразі говоримо про введення в експлуатацію пологового корпусу, а також відновлення теплопостачання усіх корпусів та реконструкцію котельні, - зазначив перший заступник. – Для цього потрібно оформити документацію із внесенням змін до проекту. Ми відмовляємось від дорогих матеріалів, натомість ефективно використаємо альтернативне обладнання та наявні ресурси. Пацієнти та медичні працівники пологового корпусу повинні бути забезпечені належними умовами».
Відтак, проектанти спільно із медичними працівниками закладу та представниками департаменту охорони здоров'я ОДА працюватимуть над проектно-кошторисною документацією. При цьому капітальних змін до планування проекту не передбачається. Досвід щодо здешевлення робіт перейматимуть в інших областях, у яких уже працюють оновлені перинатальні центри.
Нагадаємо, що реконструкцію, яку розпочали у 2012 році, згодом припинили. Від 2013 року роботи не проводились. За час ремонту площа перинатального центру зменшилась вдвічі.
Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Задоволено позов ...
Наступна новина: На Хмельниччині маємо ...