Студентки НУВГП - переможці Чемпіонату Рівного з волейболу серед жіночих команд

13.05.15 12:12 0 584
Завершився Чемпіонат м. Рівного з волейболу серед жіночих команд в залік Спартакіади міста 2015 року серед колективів фізичного виховання. В змаганнях взяли участь 13 команд (це понад 150 учасників). Змагання відбувалися протягом 11 днів: це попередні ігри в підгрупах та фінальні змагання.

Всі ігри проходили за коловою системою. В підсумку Чемпіоном міста Рівного 2015 року з волейболу серед жіночих команд вперше стала команда Національного університету водного господарства та природокористування, яка у фінальних змаганнях впевнено здобула перемогу з рахунком 2:0 (по партіям) у команд МЕГУ, РДГУ, Рівненського економіко-технологічного коледжу та Рівненського економіко-гуманітарного та інженерного коледжу.

Друге місце посіла команда Рівненського економіко-гуманітарного та інженерного коледжу, третє місце за командою Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. академіка С.Дем'янчука. (на фото - переможець змагань команда НУВГП).