На Тернопільщині розпочали сезон змагань юних спортсменів-туристів

14.05.15 15:41 0 594
На Кременеччині провели 45-ий Чемпіонат області зі спортивного туризму серед юнаків за програмою ХІХ Спортивних ігор учнівської молоді Тернопільщини (з виду «пішохідний туризм») та другий Чемпіонат Тернопільщини 2015 року серед юнаків зі спортивного туризму («велосипедний туризм»).

Цьогорічні змагання, організаторами яких вкотре став Тернопільський обласний комунальний центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді, присвятили темі «Року повстанської звитяги».

Свої вміння на комплексній дистанції: «велокрос, тріал, фігурне водіння велосипеду» показали велосипедисти 7 та 8 травня. Першість виборола команда Кременецького району, а команди Шумського району і міста Тернополя посіли ІІ і ІІІ місця.

Найкращий загальнокомандний результат на пішохідній дистанції «смуга перешкод команди-двійки» показала команда м. Почаєва, Кременецького району, а Тернополя і Тернопільського району здобули ІІ і ІІІ місця.

У рамках конкурсної програми 9 травня провели 4-годинну мандрівку скелями, ярами та урвищами Кременеччини. Першими закінчила «Крос-похід» команда Почаївського будинку школяра, до трійки переможців увійшли команди міста Тернопіль та Зборівського району. Також велосипедисти демонстрували свої вміння на 25-кілометровій дистанції «ралі», на якій першою фінішувала команда Збаразького району, другою – Шумського, а третьою – Кременецького.

Окрім основної конкурсної програми, Тернопільський обласний комунальний центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді подбав й про творчий розвиток учасників, організувавши фотоконкурс «Моя команда на змаганнях» та «В'язання туристичних вузлів».

Закриття змагань відбулось 10 травня.

Звання переможців 45 Чемпіонату області зі спортивного туризму серед юнаків здобули команди Почаївського будинку школяра, міста Тернополя, Теребовлянського районного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді з смт. Микулинці.

Перші місця другого велосипедного Чемпіонату серед юнаків отримали команди Шумського, Кременецького та Збаразького районів.

Попередня новина: Фестиваль Art Territory на ...
Наступна новина: На Хмельниччині день ...