У групі слухачів, які у вересні минулого року розпочали опановувати професію, зібралися люди з різною освітою та різним професійним досвідом. Серед 11 слухачів – четверо фахівців з вищою освітою, є випускники шкіл і ВПУ, менеджер у сфері торгівлі, будівельник, деревообробник. Але всіх об'єднала любов до автомобілів і прагнення отримати дуже затребувану на ринку праці професію.
Якість сучасного професійного навчання значною мірою залежить від запровадження освітніх технологій, що ґрунтуються на нових методологічних засадах, сучасних дидактичних принципах та діяльнісному підході до навчання. Під час занять слухачі набули знань будови автомобілів та технологічного обладнання, всіх технологічних операцій з ремонту, а також вимог трудової дисципліни та забезпечення співпраці у ланцюжку «працівник – роботодавець – споживач послуг». Для цього широко використовувалася потужна матеріальна база Олександрійського навчального відділення РЦПТО ДСЗ, сучасні методики навчання дорослих людей, аудіовізуальна та електронно-обчислювальна техніка, різноманітні дидактичні матеріали й оригінальні наочні посібники.
За словами майстра виробничого навчання Ігоря Баранця, група відразу згуртувалася і виявила готовність до отримання теоретичних знань та виробничих навиків. Він відзначив як кращих слухачів Сергія Корнійчука, Володимира Малиновського, Петра Савоніка, Марка Вівчарика та Сергія Григорчука. На парк транспортних засобів насичений широким спектром автомобілів як щодо їхньої вартості, галузями використання, так і складності. Кожен слухач за час навчання та виробничої практики зміг визначитись, в якому напрямі докладати своїх зусиль та вдосконалювати фахову майстерність.
Особливо нелегко виявилося Роману Саяпіну, який має інвалідність. Але він без особливих проблем влився в колектив та, завдяки умілому підходу викладачів і майстра виробничого навчання, врахуванню його потреб, зумів успішно отримати кваліфікацію слюсаря з ремонту автомобілів.
Роботодавці відзначили рівень підготовки слухачів РЦПТО ДСЗ під час проходження виробничої практики. Тож тепер Сергій Корнійчук запрошений на роботу у компанію «Автоград», а Петро Савонік та Д.Старовойт працюватимуть у приватного підприємця Віталія Рябчуна. До роботи на автопідприємствах за місцем проживання у Млинівському та Дубенському районах стануть відповідно П.Коваль та С.Левченко. У навчальному закладі служби зайнятості впевнені, що й інші слухачі незабаром обов'язково будуть працевлаштовані.
Якщо ви хочете мати професію, яка завжди затребувана на ринку праці, мрієте відкрити власну справу у сфері автосервісу, приходьте на навчання до Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (м. Рівне, вул. Пирогова, 8, тел. (0362)68-37-95).
Більше інформації – на сайті www.rcpto.org.ua
Про це повідомили у Рівненському міському центрі зайнятості
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Тернопілля: «Герої назавжди ...
Наступна новина: На Вінничині рятувальники ...