На Волині школярі знайомилися із професіями правоохоронця і рятувальника

На Волині школярі знайомилися із професіями правоохоронця і рятувальника

02.06.15 08:32 0 635
Разом із тим дітям провели урок безпеки та наголосили на правилах поведінки під час канікул.

У Нововолинську міліціонери разом із рятувальниками розповіли про особливості професії, застерегли від протиправних вчинків, а також нагадали дітям порядок дій у випадку виявлення небезпечних предметів.

Під час зустрічі заступник начальника Нововолинського міськвідділу міліції Вячеслав Мартинюк та оперуповноважений сектору кримінальної міліції у справах дітей Валерій Вавілов знайомили школярів зі структурними підрозділами управління МВС в області. Правоохоронці розповідали про специфіку служби в міліції, демонстрували зразки вогнепальної зброї та засоби індивідуального захисту. Учні, не приховуючи захоплення, приміряли каски, шоломи, бронежилети та фотографувалися «у повній екіпіровці», позуючи зі зброєю.

Рятувальники нагадали підліткам правила поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних або підозрілих предметів.

Валерій Вавілов обговорив із учнями загальні правила поведінки в громадських місцях, а також нагадав про негативні наслідки шкідливих звичок.

На завершення розмови правоохоронці роздали школярам тематичні листівки «Дивись під ноги».

– Під час таких зустрічей діти не лише дізнаються про роботу правоохоронців і пожежників, але й отримують цінні знання на всі випадки життя. Школярі повинні знати чіткий алгоритм дій при виникненні надзвичайних ситуацій. Саме від вчасного прийняття правильного рішення та чітких дій інколи залежить їх здоров'я або ж навіть життя, – підсумував Вячеслав Мартинюк.

СЗГ УМВС України

у Волинській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: За минулі вихідні на ...
Наступна новина: В Закарпатській області чи ...

КОМЕНТАРІ