В Житомирській області напередодні літних канікул рятувальники навчили школярів відпочивати безпечно

В Житомирській області напередодні літних канікул рятувальники навчили школярів відпочивати безпечно

03.06.15 10:24 0 478
Справжньою несподіванкою став візит цікавих гостей до Житомирської міської гімназії № 3.

на територію навчального закладу під звуки гучних сирен заїхав справжній пожежний автомобіль. Однак, на щастя, вогнеборці приїхали до гімназії не для ліквідації надзвичайної події, а щоб провести для дітей цікавий та пізнавальний захід.

Близько сотні школярів стали учасниками акції «Безпечний відпочинок влітку». Аби захід пройшов якомога веселіше, фахівці ДСНС запросили свою давню знайому, громадського діяча, волонтера та відому телеведучу Антоніну Тугас.

Вона завжди швидко знаходить спільну мову з дітьми, а її ляльковий персонаж – герой телепрограми «Школа незвичайних наук» дракончик Коша стає улюбленцем серед діток молодшого віку.

Перш за все рятувальники вирішили перевірити знання дітей стосовно правил безпечної поведінки. На кожне запитання завжди піднімалося безліч рук, після чого лунали лише правильні відповіді. Після такої коротенької інтелектуальної розминки фахівці ДСНС запропонували школярам разом розв’язати кросворд. Відгадавши усі пункти, учасники визначили і ключове слово «правила». І це символічно, адже протягом наступних трьох місяців дітям необхідно буде дотримуватися багатьох правил безпечної поведінки.

Так само весело проходив і другий етап акції. Старші діти вирушили на імпровізований майданчик для надання допомоги потопаючому. Кожному надавалася можливість за допомогою кінця Александрова з відстані 10-ти метрів врятувати життя людині.

В цей же час менші школярики розділилися на дві команди і змагалися між собою у пожежній естафеті. Необхідно було якомога швидше набирати воду, проходити імпровізоване віконце та по черзі гасити умовну пожежу.

На останок акції усі зібралися біля пожежного автомобіля, де професійні рятувальники ознайомили їх зі своїм бойовим спорядженням, а також розповіли в яких ситуаціях його необхідно застосовувати. Коли дітвора дізналася, що вогнеборці пустять воду з пожежного рукава, кожен із них хотів першим потримати його в руках.

- Протягом години, що рятувальники провели зі школярами, звичайно вдалося визначити найактивніших учасників заходу, – розповідає тимчасово виконуючий обов’язки начальника Управління ДСНС Житомирщини Василь Кучин. – За їхні правильні відповіді, а також швидкість і спритність в естафеті та конкурсі з порятунку потопаючого, вони були нагороджені пам’ятними подарунками. Рятувальники вручили їм ручки та повітряні кульки з символікою ДСНС та ДПТ, а також книжки. Подібні заходи заплановано провести ще в декількох навчальних закладах області, адже дитячій безпеці під час канікул необхідно приділяти особливу увагу.

У ДСНС у Житомирській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Луцьк: дитячий театр ...
Наступна новина: У Житомирі міліція ...

КОМЕНТАРІ