Чернігів: Акція «Малята і звірята»: виховання доброти і гуманності – наша першочергова задача!

Чернігів: Акція «Малята і звірята»: виховання доброти і гуманності – наша першочергова задача!

03.06.15 08:12 0 689
Дитинство – щаслива пора. Пора радості, веселощів, любові. А ще це пора добра. Адже саме вміння співчувати, вміння допомагати, вміння розуміти чужий біль, тобто вміння бути добрим, кінець кінцем і робить нас людьми. Діти – це квіти життя. Та жодна квітка не проросте, якщо за нею не доглядати, а як і проросте, то без піклування стане бур'яном, що не дає розвитку іншим. І саме ми, дорослі, маємо піклуватись про наші «квіти», «здобрювати» їх вихованням моральних цінностей, доброти і гуманності. Цивілізоване суспільство жорстоким бути не може.

Важко знайти індикатор доброти кращий, ніж ставлення до тварин. Саме тому, 1 червня, в День захисту дітей, ми вирішили провести акцію «Малята та звірята». Міський парк культури і відпочинку був переповнений дітьми і дорослими. Кожен міг знайти собі заняття до душі. Багато цікавого було і у нас. За допомогою гриму ми перетворювали маленьких чернігівців на різноманітних звірят. Малювали «ланцюжок добра» - в якому за ручки взялися і дівчата, і хлоп'ята, і звірята. Арт-студія «Колібрі» проводила безкоштовні майстер класи з малювання тварин. Аніматор грав із дітками в ігри.

Також відбулася акція-виставка дитячого малюнку «Безпритульна тварина очима дітей». Проходила виставка-конкурс фотографій, голосування відбувалося прямо на місці, і кожен бажаючий міг віддати свій голос за фотографію, яка йому більше сподобалась (ми спеціально не попереджали учасників, як буде визначено переможців, щоб уникнути накручування голосів і мати об'єктивні оцінки).

А ще діти писали звернення до мера міста. Писали про те, що відчувають, про те, про що мріють, про те, якого ставлення до безпритульних тварин чекають.

Діти отримали багато подарунків і гарного настрою! Захід пройшов в атмосфері позитиву, і ми сподіваємось, що часточка добра, якою ми поділилися, розійшлася по дитячих серцях і дитячих душах!

За повідомленням ініціативної групи PROTECTION OF HOMELESS PETS
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Івано-Франківській ...
Наступна новина: В Ужгороді й далі крадуть ...

КОМЕНТАРІ