Чопські та ужгородські дітлахи приміряли на себе роль вогнеборців

Чопські та ужгородські дітлахи приміряли на себе роль вогнеборців

03.06.15 15:20 0 608
Напередодні літніх канікул чопські та ужгородські дітлахи вчилися, як діяти у разі виникнення різноманітних надзвичайних ситуацій. У рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей рятувальники провели для малечі акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти». У Чопі на території загальноосвітньої школи №2 послухати вогнеборців зібралися близько 400 дітей – як школярів, так і дошкільнят. В Ужгороді захід, що відбувся на подвір’ї біля філії №2 Ужгородської міської централізованої бібліотечної системи, відвідали півтори сотні маленьких мешканців міста.

Насамперед бійці ДСНС влаштували для дітей пізнавальні лекції із питань пожежної безпеки та цивільного захисту. У доступній формі школярам розповіли, як можна запобігти пожежам і що робити у випадку виникнення загорання. Під час зустрічі рятувальники нагадали малечі, як правильно користуватися електричними та газовими приладами вдома, як безпечно поводитися на водних об’єктах і в лісових масивах тощо.

Однак найбільший захват у школярів викликав показ пожежно-рятувальної техніки та спорядження вогнеборців. Зокрема, малечі продемонстрували гідравлічні інструменти й засоби індивідуального захисту бійців ДСНС. Крім цього, діти могли відчути себе справжніми пожежниками, примірявши бойовий одяг рятувальників і пустивши воду з пожежного ствола. Загалом під час акцій школярі проявляли неабиякий інтерес до професії вогнеборця і навіть цікавилися, де можна вивчитися на пожежного-рятувальника.

У ДСНС України у Закарпатській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львові у Золочеві ...
Наступна новина: Луцьк: «Мій маленький театр»

КОМЕНТАРІ