Тернопілля: субсидії на житлово-комунальні послуги отримують близько 30 тисяч домогосподарств області

Тернопілля: субсидії на житлово-комунальні послуги отримують близько 30 тисяч домогосподарств області

04.06.15 13:38 0 553
Близько 30 тисяч домогосподарств області отримують субсидії на житлово-комунальні послуги. Після зміни цін і тарифів на житлово-комунальні послуги з 1 квітня 2015 року лише за квітень нарахування склали близько 52,9 млн гривень (до порівняння - за період січня-березня поточного року здійснили нарахувань на субсидії на суму 40,2 млн гривень).

Станом на 1 червня за призначенням субсидій за спрощеним порядком в цілому по області звернулось 22 212 осіб. Здійснили призначення житлової субсидії 5 865 сім'ям.

Як пояснює директор департаменту соціального захисту населення Тернопільської ОДА Вадим Боярський, субсидії призначають управлінням соціального захисту протягом 10 днів після надходження листа від останньої організації, в яку надіслали запит про надання комунальних послуг.

«Якщо заява подана в травні – червні, субсидію нарахують з квітня, - запевнив Вадим Боярський. – У тому випадку, коли людина сплатила вже за послуги у повному обсязі, а призначена субсидія буде з квітня, відповідно ці кошти субсидій використовуватимуться громадянами в рахунок обов'язкових платежів чи оплати природного газу, чи електроенергії (житлово-комунальних послуг) в наступні періоди використання послуг».

Як відомо, для призначення субсидій потрібно подавати персональні дані та декларацію про доходи. Заявники можуть будуть пені - цю інформацію не розголошуватимуть, наголосив Вадим Боярський.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львівській області ...
Наступна новина: Після семирічної перерви ...

КОМЕНТАРІ