В Луцьку на Театральному майдані розташувалася “Територія ідей для дозвілля дітей”

В Луцьку на Театральному майдані розташувалася “Територія ідей для дозвілля дітей”

04.06.15 12:20 0 560
У Міжнародний день захисту дітей публічні бібліотеки міста на Театральному майдані реалізували творчий проект «Територія ідей для дозвілля дітей», під час якого відбулася презентація програми «Бібліотека –територія дитинства».

Бібліотечні працівники підготували чимало цікавих територій, де кожен мав можливість знайти свою. На творчій території майстер-класи проводили працівники бібліотеки–філії № 6 та бібліотеки-філії № 2 для дітей. Працівники дитячого відділу центральної бібліотеки для дорослих створювали гарний настрій з використанням бодіарту та виготовлення квітки з кульки. Усі охочі мали можливість спробувати себе і у ролі художника – азам образотворчого мистецтва навчала Лариса Чубай, керівник дитячої студії «Соняшник», що діє у бібліотеці-філії №7.

Діти змогли потрапити на відеотериторію, яку підготували бібліотекарі центральної бібліотеки для дітей Юлія Аркушин та Вікторія Гут, і стати учасниками бібліотечного відеоролика «Я маю право».

На ігровій території на дітей чекали цікаві настільні ігри «Козацьке лото», «Твістер», «Острів скарбів» та багато інших. І, звичайно, кожен присутній мав можливість відвідати бібліотечну територію – територію книг та журналів.

Гарного настрою усім учасникам заходу додавали виступи учнів музичної школи №1 ім.Фридерика Шопена та учасників хореографічного колективу «Грація».

Управління культури (720447)

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Закарпатській області ...
Наступна новина: На Тернопіллі виплата ...

КОМЕНТАРІ