На Вінниччині триває державна підсумкова атестація для учнів загальноосвітніх навчальних закладів ІІ ступеня

На Вінниччині триває державна підсумкова атестація для учнів загальноосвітніх навчальних закладів ІІ ступеня

04.06.15 12:34 0 426
В загальноосвітніх навчальних закладах Вінниччини І та ІІІ ступенів проведено державну підсумкову атестацію. Завершують ДПА 2014-1015 навчального року загальноосвітні навчальні заклади ІІ ступеня, учні яких з 1 до 8 червня складатимуть українську мову, математику та предмет за вибором навчального закладу.

Одночасно з ДПА зареєстровані учасники зовнішнього незалежного оцінювання складають французьку мову. Основна сесія ЗНО-2015 розпочалася 24 квітня тестуванням з української мови та літератури та закінчиться 26 червня тестуванням з хімії. Впродовж основної сесії ЗНО учасники складуть ще 10 предметів. Додаткова сесія ЗНО розпочнеться 9 червня та триватиме до 9 липня.

Нагадаємо, що участь в тестуванні можуть взяти тільки зареєстровані учасники. Український центр оцінювання якості освіти надав можливість Вінницькому регіональному центру оцінювання якості освіти продовжити реєстрацію на додаткову сесію осіб, які переїхали із зони АТО та з певних причин не пройшли реєстрацію для участі у ЗНО-2015.

Про це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Волинська область: ...
Наступна новина: Житомирщина: співпадання по ...

КОМЕНТАРІ