В Чернігівській області рятувальники звертаються до громадян з проханням утриматись від неорганізованих походів у катакомби

В Чернігівській області рятувальники звертаються до громадян з проханням утриматись від неорганізованих походів у катакомби

04.06.15 13:27 0 482
Підземні ходи, лабіринти, катакомби завжди приваблюють людей своєю таємничістю та підштовхують їх до походів незвіданими підземними шляхами. Особливо часто надмірну цікавість до катакомб відчувають саме діти, які самостійно, без дозволу дорослих вирушають у небезпечні мандрівки.

Проте як дорослим, так і дітям варто зрозуміти, що такі прогулянки підземеллями є надзвичайно небезпечними і можуть призвести до трагічних наслідків.

Доказом можливих наслідків необдуманих вчинків людей слугує випадок, який стався нещодавно в Одеській області. У пошуковій операції трьох неповнолітніх дітей, які вирушили в похід у катакомби, були задіяні понад 150 рятувальників, працівників міліції, спелеологів, працівників швидкої допомоги, органів місцевого самоврядування та місцевих жителів. На щастя, дітей вдалося знайти живими.

Проте не варто забувати, що бували випадки, коли рятувальникам не вдавалось знайти людей, які загубились у катакомбах. Останній такий випадок був у 2012 році, коли чоловіка, який заблукав у катакомбах, так і не знайшли.

Підземні ходи - це досить розгалужена і дуже заплутана мережа, яка має ще одну небезпеку - слабкий шар верхніх порід землі. Існують ділянки, небезпечні з точки зору можливого обвалу, про які знають лише екскурсоводи.

Саме тому рятувальники нагадують, що самостійно відвідувати катакомби вкрай небезпечно, це можна робити тільки в супроводі людей, які професійно займаються вивченням даних занедбаних ходів.

Прес-служба

ДСНС України
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Міносвіти чекає на ...
Наступна новина: У Львівській області ...

КОМЕНТАРІ