Вінничина: протягом тижня на території області проводитимуться командно-штабні навчання з територіальної оборони (+фото)

Вінничина: протягом тижня на території області проводитимуться командно-штабні навчання з територіальної оборони (+фото)

05.06.15 08:09 0 536
Про це під час селекторної наради з керівниками районів Вінниччини, що відбулася 4 червня, повідомив голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій.

За словами очільника регіону, з метою підвищення обороноздатності держави за рішенням Президента України протягом травня-червня 2015 року сплановано проведення командно-штабних навчань з територіальної оборони. До участі в таких заходах будуть залучені органи військового управління, а також керівники обласних та районних державних адміністрацій.

«Проведено перший етап такого навчання, і з 5 по 12 червня у 18 регіонах України, в тому числі й у Вінницькій області, буде проведено другий етап. Передбачено провести заходи щодо оповіщення, збору і укомплектування визначених стрілецьких батальйонів, загонів оборони та рот охорони військових комісаріатів, відпрацювати порядок їх застосування в межах областей, районів, міст, де вони формуються, - зазначив Валерій Коровій. - Ми провели перший етап роботи і повністю готові до другої фази. Будуть задіяні окремі райони Вінницької області».

Голова облдержадміністрації особливу увагу акцентував на тому, що після закінчення навчань військовозобов'язані будуть повернені до місць проживання.Про це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Рівненській області ...
Наступна новина: Хмельниччина: в ...

КОМЕНТАРІ