Визначено кращі куточки безпеки життєдіяльності серед ДНЗ міста Львова

Визначено кращі куточки безпеки життєдіяльності серед ДНЗ міста Львова

05.06.15 14:49 0 843
Упродовж травня відбувався міський конкурс-огляд на кращий куток безпеки життєдіяльності серед дошкільних навчальних закладів міста Львова.

Основна мета конкурсу - попередження дитячого травматизму, пустощів з вогнем, безпечної поведінки на дорозі, вдома та під час відпочинку, формування культури безпеки у малюків через гру і творчість.

До складу журі увійшли представники Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державтоінспекції, ЛМКМЦ «Галицьке юнацтво» та Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Львівської області.

Під час проведення конкурсу педагогічні колективи закладів повинні були максимально творчо підійти до висвітлення різноманітних тематик безпеки, та створити або оновити вже існуючі куточки безпеки.

У дошкільних закладах оцінювалися оформлення куточків безпеки, враховувалася різноманітність, творчий підхід і цікава подача. Кожен садок, не без участі самих малюків, оформляв «острівець безпеки» макетами, малюнками, плакатами, телефонами, спецодягом та іншими атрибутами екстрених служб.

Підводячи підсумки заходу, члени конкурсної комісії відзначили, що всі вихователі, методисти творчо і відповідально підійшли до участі в конкурсі. У всіх закладах куточки безпеки були оформлені естетично і оригінально. Ідеї та творче втілення були настільки барвистими і яскравими, що журі довелося присудити два перших, два других і три третіх місця. Кращими дошкільними навчальними закладами в конкурсі-огляді стали ДНЗ №44 та ДНЗ №167. Другі місця – ДНЗ «Казка» та ДНЗ № 145. І треті місця: ДНЗ № 41, ДНЗ № 153 та ДНЗ № 183.

Правила безпеки малюки повинні знати з дитинства, і перша підготовка, перші уроки починаються власне в дитячому садку. Саме тому такі заходи необхідно організовувати, якомога частіше.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: До місцевих бюджетів ...

КОМЕНТАРІ