Закарпатське ТОВ применшило вік трьом вантажівкам «DAF»

Закарпатське ТОВ применшило вік трьом вантажівкам «DAF»

05.06.15 16:56 0 600
До митного контролю та оформлення з метою вільного використання на митній території України трьох вантажних автомобілів: двох «DAF XF» та «DAF FA LF 45.160», керівник одного із закарпатських товариств подав документи працівникам митного посту «Тячів» Закарпатської митниці ДФС.

Зокрема, були подані електронні митні декларації, контракти, фактури, технічні паспорти Словацької республіки та сертифікати відповідності. Згідно з цими документами рік виготовлення транспортних засобів – 2010-ий, в цьому ж році їх, нібито, було вперше зареєстровано.

На підставі заявлених даних у митних деклараціях були нараховані митні платежі, інформує «Карпатський об'єктив» відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області.

Читайте також:

Обмежено рух на митно-прикордонному переході Ужгород-Вишнє Нємецьке

В ході аналітично-пошукових заходів працівники Закарпатської митниці ДФС отримали інформацію з Департаменту аналізу ризиків та протидії митним правопорушенням ДФСУ щодо можливого заявлення недостовірних відомостей про рік виробництва (строку використання) всіх трьох транспортних засобів.

З метою припинення та фіксування можливого факту порушення митного законодавства України, управлінням аналізу ризиками та протидії митним правопорушенням Закарпатської митниці ДФС було направлено низку запитів, аби встановити точну дату випуску вантажівок, адже від цього залежать ставка акцизного податку, який справляється при оформленні.

Відповідно до отриманих відповідей два транспортні засоби були випущені й вперше зареєстровані в 2006-му і один в 2007-му роках. Фактично вони використовувалися понад 8 років.

Таким чином, керівником ТОВ як підставу до переміщення через митний кордон України, митного контролю та митного оформлення в режимі вільного використання на митній території України вантажних автомобілів було подано підроблені документи, щодо року виготовлення та першої реєстрації ТЗ, чим вчинено переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю.

Зазначені дії громадянина мають ознаки порушення митних правил, передбачених частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

Наразі складено три протоколи про порушення митних правил.

Новини Закарпаття – «Карпатський об'єктив»

Про це повідомив Карпатський Об’єктив
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Понад 18 тисячам родин ...

КОМЕНТАРІ