На Вінничині зі збірного пункту розпочинаються перші кроки призовників на військовій службі,тому надзвичайно важливо створити тут належні умови,- Валерій Коровій (+фото)

На Вінничині зі збірного пункту розпочинаються перші кроки призовників на військовій службі,тому надзвичайно важливо створити тут належні умови,- Валерій Коровій (+фото)

06.06.15 11:16 0 546
У рамках робочої поїздки до Козятинського району голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій 5 червня відвідав обласний збірний пункт у місті Козятин.

Керівник Вінниччини оглянув відновлене приміщення, розраховане на одночасне перебування 400 призовників, та ознайомився із забезпеченими в ньому умовами.

За словами заступника начальника відділу комплектування та призову Вінницького обласного військового комісаріату, через цей збірний пункт після відновлення його роботи пройшло вже близько 2 тисяч осіб. На капітальні видатки профінансовано 467 тисяч гривень. Серед проблем: реконструкція системи опалення, заміна вікон та проведення косметичного ремонту приміщення.

Голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій запевнив: у чому буде потреба – обласна влада допомагатиме.

«Ця установа - зона прямої відповідальності Міністерства оборони України, але оскільки заклад є обласним призовним пунктом, абсолютно очевидно, що ми максимально підставляємо своє плече. Лише за першу хвилю відновленого призову тут пройшло 2 тисячі строковиків. З цього фактично починаються перші кроки перебування людей на військовій службі, тому, зрозуміло, що дуже важливо відновити тут належні умови», - зауважив керівник Вінниччини Валерій Коровій.

Очільник регіону відзначив, що у приміщенні вже відновлено системи водозабезпечення та водовідведення, умови проживання. Частково профінансовано, у тому числі й з обласного бюджету, заходи з реконструкції системи опалення. Ця позиція, за словами голови ОДА, буде наразі пріоритетною, оскільки область повинна бути готовою до осіннього призову.

«Найголовніше – це створити достатні умови для того, щоб можна було виконувати завдання, покладені на військові комісаріати та обласну державну адміністрацію в частині роботи з тими молодими людьми, яких призивають на строкову військову службу», - підкреслив Валерій Коровій.Про це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ