У Волинській області завдяки прокуратурі підприємство поверне борг державі

У Волинській області завдяки прокуратурі підприємство поверне борг державі

06.06.15 14:14 0 596
Прокуратура Любешівського району повернула спільному міжгосподарському підприємству "Любешівагробуд" нерухоме майно, яке підлягає реалізації задля погашення боргів підприємства перед державним бюджетом.

Прокуратурою району в апеляційному порядку було оскаржено рішення Господарського суду Волинської області, який у жовтні 2014 року визнав дійсним договір купівлі-продажу магазину, належного "Любешівагробуду", одному з підприємців.

З'ясувалося, що на момент укладення у квітні 2012 року цього договору його предмет - об’єкт нерухомого майна вартістю 94 тис. грн., перебував під арештом та в податковій заставі.

Арешт на майно був накладений державною виконавчою службою задля забезпечення виконання рішень судів про стягнення коштів, заборгованих СМП "Любешівагробуд" органам податкової інспекції та фондів соціальної спрямованості.

Рішенням Рівненського апеляційного господарського суду апеляційна скарга прокуратури району задоволена. Таким чином, за втручання прокуратури району повернуто незаконно відчужене нерухоме майно, після реалізації якого буде частково погашено борги підприємства перед державою.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Волинської області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Хмельниччині до ...
Наступна новина: В Житомирській області ...

КОМЕНТАРІ