На Хмельниччині 6 червня - День журналіста

На Хмельниччині 6 червня - День журналіста

06.06.15 09:04 0 539
Щорічного 6 червня в Україні святкують День журналіста - професійне свято кореспондентів, редакторів, репортерів, та всіх тих, хто плідно працює на журналістській ниві. в Хмельницькій облдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди Дня журналіста.

«Зараз, коли на сході держави тривають бойові дії, часто сторінки та ефірний час наших ЗМІ стають майданчиком, де волонтери та бійці говорять про потреби армії. І це дуже важливо. Бо кожен із нас робить свій посильний внесок у нашу спільну перемогу,» - сказав голова обласної державної адміністрації Михайло загородний, вітаючи журналістів.

Він також подякував працівникам ЗМІ, які постійно висвітлюють новини із зони антитерористичної операції. «Вони є містком між двома життями: мирним і військовим, містком - через який наші Герої передають вітання рідним і близьким,» - зазначив керманич краю.

На святі журналістам побажали поваги і любові від читачів, слухачів та глядачів, щоб матеріали були актуальними і допомагали вирішувати життєво важливі проблеми, а праця щоб служила тільки добру і захищала головне надбання демократії – свободу слова.

Журналістів привітали також голова обласної ради Іван Гончар, голова обласної організації Національної спілки журналістів України Йосип Ядуха. Останній вручив члену Національної спілки журналістів України та члену Асоціації українських письменників Петру Малішу Диплом лауреата обласної премії імені Дмитра Прилюка.

Про це повідомили у Хмельницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ