Чернівці: Ремонт вулиці Богдана Хмельницького контролюватиме громада

Чернівці: Ремонт вулиці Богдана Хмельницького контролюватиме громада

07.06.15 09:40 0 689
Долучитися до контролю за якістю виконання робіт під час завершального етапу капітального ремонту вулиці Богдана Хмельницького закликав мешканців міський голова Олексій Каспрук 6 червня під час презентації проекту та матеріалів, які будуть використовуватися для облаштування дорожнього полотна та тротуарів.

Мешканцям представили керівників генерального підрядника – МіськШЕП, який буде завершувати ремонт цієї вулиці, керівників та фахівців департаменту ЖКГ міської ради, який виступає замовником цього об'єкту і здійснює контроль за дотриманням усіх вимог договору.

Керівники департаменту ЖКГ та міськШЕП запевнили, що постійно перебуватимуть на зв'язку з мешканцями вулиці і готові оперативно реагувати на усі зауваження, пропозиції та скарги щодо виконання ремонтних робіт на цій вулиці

Головний архітектор міста Наталія Хілько презентувала візуалізацію загального вигляду вулиці, який вона матиме після капітального ремонту і звернула увагу, що вулиця перебуває в буферній зоні об'єкту культурної спадщини ЮНЕСКО – резиденції Буковинських митрополитів, більшість будинків на вулиці мають історичну цінність, тому є особливі вимоги до підбору матеріалів, які використовуються під час ремонту, збереження містобудівного середовища. Зокрема, дорожнє полотно, бордюри, тротуари на вулиці вирішено облаштувати з натурального каменю в сірих тонах, смуги на пішохідних переходах також буде викладено натуральним каменем контрастного кольору. Буде обстежено дерева і максимально збережено усі зелені насадження, облаштування простору навколо дерев буде здійснюватися із застосуванням сучасних екотехнологій таким чином, щоб збільшити ширину тротуару. Місця для паркування автотранспорту буде передбачено з одного боку вулиці. Під час облаштування тротуару буде здійснено гідроізоляцію фасадних стінок будинків.

Звернуто увагу, що є багато претензій до робіт з облаштування інженерних мереж, які виконувалися під контролем попередньої влади. Зазначено, що правоохоронні органи працюють над виявленими порушеннями, з метою притягнення винних до відповідальності, мережі дообстежуються, всі недоліки в облаштуванні мереж зафіксовані у дефектних актах і будуть усунуті до початку робіт з облаштування дорожнього полотна. 15 червня мешканцям запропоновано зустрітися з представниками КП «Чернівціводоканал», газовиками, іншими службами, які проінформують про хід усунення недоліків в інженерних мережах, особливості їх облаштування на цій вулиці, зокрема зливової мережі,нададуть можливість познайомитися з актами прихованих робіт, їх фотофіксацією.

Звернуто увагу також на те, що на вулиці будуть встановлені тролейбусні опори, але тролейбуси цією вулицею не курсуватимуть. Облашування тролейбусних опор здійснюється для формування резервної лінії на випадок надзвичайних ситуацій і є обов'язковою технічною умовою.

Завершити основні ремонтні роботи на вулиці планується до кінця року. Для контролю за ходом виконання робіт на сайті міської ради буде сформовано окрему сторінку «Ремонт вулиці Б.Хмельницького», де буде розміщена вся інформація щодо зобов'язань генерального підрядника, субпідрядників, порядок та графіки виконання робіт, характеристики матеріалів, які використовуються. Мешканці матимуть змогу на цій сторінці висловлювати свої пропозиції, зауваження та скарги та оперативно отримувати відповіді. Громадський контроль за ремонтом вулиці здійснюватиме вуличний комітет, який також матиме можливість вести діалог з мешканцями вулиці, чернівчанами на цій сторінці сайту міської ради.

Про це повідомили у Чернівецькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ