Полтавська область: рятувальники провели для дітей акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти!»

Полтавська область: рятувальники провели для дітей акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти!»

08.06.15 14:21 0 605
4 червня співробітники Карлівського районного сектору ГУ ДСНС України у Полтавській області для школярів, які відпочивають у дитячому таборі при Карлівській школі №1 провели на базі пожежно-рятувальної частини пізнавально-профілактичний захід у рамках громадської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти!».

На початку проведення акції, рятувальники розповіли школярам про надзвичайні ситуації та події, в тому числі і пожежі, які виникали на території району, причини та наслідки від них. Нагадали основні правила безпеки життєдіяльності у літній період, розповіли правила поведінки у лісі та біля водойм.

Далі на дітей чекало ознайомлення з особливостями роботи оперативно-рятувальної служби. Фахівець Служби порятунку розповів присутнім про будні співробітників ДСНС, про їх завдання та щоденну роботу, яка направлена на запобігання виникнення надзвичайних ситуацій та оперативну ліквідацію. Також, дітлахів ознайомили з усім пожежно-рятувальним обладнанням та агрегатами пожежного автомобіля, за допомогою яких проводиться гасіння пожеж та рятування людей під час надзвичайних ситуацій різного характеру.

Крім того, рятувальники продемонстрували дітлахам практичну роботу – чітко та злагоджено ліквідували умовну пожежу. Після чого, дітей ознайомили з тактико-технічними характеристиками спеціальних та допоміжних автомобілів. Аби діти не забували про правила безпеки, для дітей з пришкільного табору була організована вікторина з правил пожежної безпеки, також рятувальники вручили тематичні листівки з актуальних правил безпеки життєдіяльності у літній період.

ГУ ДСНС України

у Полтавській області

????
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Вінницька область: ...
Наступна новина: Бігун з Ужгорода встановив ...

КОМЕНТАРІ