Психологи ДСНС України поглиблюють співпрацю з психологічною службою Національної Гвардії України

Психологи ДСНС України поглиблюють співпрацю з психологічною службою Національної Гвардії України

08.06.15 13:02 0 656
Психологи ДСНС України взяли участь у навчально-методичних зборах психологів Національної гвардії України, які проводились 4 та 5 червня на базi навчального центру вiйськової частини 3027 (с. Н. Петрiвцi). До участі у зборах також запрошені представники Міністерства внутрішніх справ, Міністерства оборони, Державної прикордонної служби, Національних Збройних Сил Латвії, Литви та Естонії, Громадської організації «Ліга офіцерів» та капелани Української греко-католицької церкви.

Метою заходу було поглиблення взаємодii iз психологiчними службами вiйськових формувань України, країн Прибалтики та громадськими органiзацiями.

Під час зборів обговорювались та практично відпрацьовувались:

особливості роботи психологів на етапі підготовки військовослужбовців до виконання завдань у зоні проведення антитерористичної операції;

профілактика психоемоційного вигорання;

надання психологічної допомоги постраждалим внаслідок надзвичайних ситуацій; допомога та саморегуляція психоемоційного стану;

використання психотренінгових технологій у рамках відновлювального періоду;

особливості проведення дебрифінгу, індивідуальної бесіди (консультування) з військовослужбовцями після виконання завдань в екстремальних (бойових) умовах; особливості роботи психолога з членами сімей військовослужбовців;

прогнозування ступеня тяжкості гострого стресу та посттравматичного стресового розладу;

порядок направлення військовослужбовців із симптомами посттравматичного стресового розладу, гострого стресового розладу на позачерговий огляд лікарем-психіатром.

Психологи науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту України провели для присутніх майстер-класи на теми: «Надання психологічної допомоги потерпілим у зоні екстремальних умов. Практичні вправи саморегуляції психоемоційного стану, самодопомоги» та «Використання психотренінгових технологій у рамках відновлювального періоду після виконання працівниками ДСНС завдань в екстремальних умовах».

За результатами зборів будуть опрацьовані пропозиції щодо покращення психологічного забезпечення особового складу Національної гвардії України.

Центр психологічного забезпечення

ДСНС України????
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: А вы умеете готовить ...
Наступна новина: Як не прогавити в Ужгороді ...

КОМЕНТАРІ