11.06.2015 о 14:04 інспекторами взводу ДПС з обслуговування стаціонарного поста №1, під час спрацювання системи «Рубіж» «орієнтування чергових частин територіальних підрозділів ДАІ МВС України, незаконне заволодіння т/з», затримано автомобіль Івеко,
під керуванням жителя м. Житомира, 1963 р.н.. Автомобіль з водієм передано СОГ Радомишльського РВ УМВС.
Про це повідомили у прес-службі УДАІ УМВС України в Житомирській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: До суду передано 45 ...
Наступна новина: На Хмельниччині ...
Чому малі річки України опиняються під загрозою ...
Озеро Світязь: природний скарб України для відпочинку та оздоровлення
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим