Про особливості цьогорічного святкування під час чергового брифінгу в облдержадміністрації розповідали заступник директора Департаменту сім ' ї, молоді та спорту ОДА Наталія Кожушко та старший інструктор центру тактичного навчання "СОТа" Олександр Лаптій.
— Фестиваль проходитиме у форматі наметового містечка. У таборі планується провести військово-патріотичну гру, спортивні змагання і показові виступи, клуби за інтересами. Також будуть організовані концертні програми, під час яких молодь продемонструє «візитні картки» свого району, міста, області, держави, — зазначила Наталія Кожушко.
Як зазначив Олександр Лаптій, також проводитимуться інструктажі із орієнтування та правил поведінки в екстремальних умовах, практичні заняття із надання першої невідкладної допомоги та демонстрація макетів зброї.
— Чернігівщина — край з багатим козацьким минулим. Генетичний код час від часу дає про себе знати, але його необхідно підкріплювати практичними навичками, зокрема і поводженням із зброю, — каже старший інструктор центру тактичного навчання.
Загалом, ідея фестивалю — підвищення національного духу молоді та патріотичного виховання, створення можливостей для самореалізації та розкриття творчого потенціалу.
Програма передбачає обмін досвідом, змістовне спілкування та міжнародне і прикордонне молодіжне співробітництво між Україною та Республікою Білорусь.
У заході візьмуть участь близько 400 представників молодіжних громадських організацій, творчої та активної молоді з районів та міст Чернігівської, Київської, Вінницької, Житомирської, Черкаської, Полтавської та Сумської областей, а також молодіжний актив Гомельської області (Республіка Білорусь) та, можливо, представники із Латвії.
З офіційного сайту облдержадміністрації
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Чернівчанам пропонують ...
Наступна новина: У Луцьку вшанують ...