«Взаємодія науки,освіти і практики регіону: нові виклики та можливості» (+фото)

«Взаємодія науки,освіти і практики регіону: нові виклики та можливості» (+фото)

19.06.15 17:00 0 615
Таку назву мав науково-практичний семінар, який відбувся 18 червня під головуванням голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія. Науковці ДонНУ презентували концепції наукового парку «ДонНУ-Поділля» та програми «Магістр бізнес-адміністрування (МБА)» - «АгроМБА».

«За той час, що ДонНУ, через певні об'єктивні обставини, переїхав до Вінниці, а це трошки більше ніж півроку, ми наладили тісні взаємостосунки щодо пошуку новітніх підходів у подальшому розвитку області. Присутність Донецького вузу у нашому обласному центрі додав цікавого колориту в науковому середовищі краю. Це може стати поштовхом до того, в якому напрямку розвивати як науку у Вінницькій області, так і економічний сектор. Під час неодноразових зустрічей ми змогли ознайомитись з науковими напрацюваннями донецьких колег. Їх досвід є досить цікавим та перспективним, і нам потрібно його враховувати і примножувати. Я переконаний, що ми маємо всі можливості розпочати нову сторінку в розвитку вінницького бізнесу,» - зазначив Валерій Коровій.

На семінар були запрошені представники промислового, аграрного бізнесу, а також сфери послуг у частині житлово-комунального господарства.

З вітальним словом звернувся до присутніх ректор Донецького національного університету Роман Гринюк, який дав повну характеристику вузу, напрямкам роботи, студентському та викладацькому складу.

Зі своїми доповідями виступили: Шаульська Лариса Володимирівна – доктор економічних наук, професор – з доповіддю «Механізми взаємодії науки, освіти і практики регіону: нові виклики та можливості»; Хаджинов Ілля Васильович – доктор економічних наук, доцент – з доповіддю «Світовий досвід організації та функціонування наукових парків»; Кліменко Юрій Миколайович – кандидат технічних наук – з концепцією наукового парку «ДонНУ-Поділля».

Для презентації інноваційних розробок Донецького національного університету виступили Каргін Анатолій Олексійович – доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри комп'ютерних технологій, декан фізико-технічного факультету; Щендрик Олександр Миколайович – доктор хімічних наук, доцент, завідувач кафедри біохімії, декан хімічного факультету; Федотов Олег Валерійович – кандидат біологічних наук, доцент, в. о. декана біологічного факультету; Дороніна Ольга Анатоліївна – доктор економічних наук, доцент, заст.. декана економічного факультету та Орєхова Тетяна Вікторівна – доктор економічних наук, професор – з презентація магістерської програми «Магістр бізнес-адміністрування».

«В наш час, задля досягнення вищих показників, необхідно перенести акцент на використання принципово нових прогресивних технологій, переходити до випуску високотехнологічної продукції, прогресивних організаційних і управлінських рішень в інноваційній діяльності» - зауважив очільник області.

За підсумками семінару, Донецький національний університет розпочинає серію науково-комунікаційних заходів, спрямованих на дослідження регіонального розвитку. В результаті дослідження передбачається підготувати наукові публікації, а також аналітичні матеріали з рекомендаціями щодо вдосконалення промислової та регіональної політики.





























Про це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Прокуратура домоглася ...

КОМЕНТАРІ