Учасників зустрічі також цікавило укомплектування працівниками КП “Луцьке підприємство електротранспорту”. Зокрема, навчання службою зайнятості водіїв для цього підприємства. За словами міського голови, розвитку електротранспорту надається велика увага. Найближчим часом вулицями Луцька буде курсувати 44 тролейбуси. Також планується придбання 30 нових тролейбусів, а для цього потрібні будуть кволіфіковані водії та кондуктори.
Торкнулися питання соціальних послуг у місті Луцьку для жителів навколишніх сіл. Микола Романюк запевнив, що попри усе на медичні послуги та навчання дітей, кошти знайдуться у міському бюджеті.
Обговорили питання трудової міграції. Її великою мірою зумовлює вартість житла. Микола Романюк вважає, що саме Програми кредитування житла для молоді можуть допомогти у вирішенні проблеми.
Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: В Закарпатській області про ...
Наступна новина: Підприємство ...
Преимущества изучения словацкого языка онлайн
Сучасна стоматологія та лікування зубів у місті Київ
Healthy Living Without Overpaying: Smart Choices for Wellness and Active Lifestyle
Служба «Здорова родина»: транспортування хворих Київ