Вишивальниця Ганна Слівінська представила авторську виставку “Країна моя – Україна”

Вишивальниця Ганна Слівінська представила авторську виставку “Країна моя – Україна”

20.06.15 13:16 0 280
У презентації персональної виставки вишивальниці — Заслуженого лікаря України головного лікаря КУТОР “Центр здоров'я” Ганни Слівінської — взяло участь керівництво Тернопільської обласної державної адміністрації та Тернопільської обласної ради.

Виставку, що відкрили 17 червня у фойє конференц-залу Тернопільської університетської лікарні, Ганна Слівінська присвятила Дню медичного працівника, повідомляють у прес-службі ДОЗ ТОДА. Понад півсотні робіт (і це лише частина того, що вдалося вишити за життя до – авт.), майстриня поєднала під назвою “Країна моя – Україна”. Її роботи вишиті бісером, гладдю та хрестиком.

Усі бажаючі могли залишити свої побажання у книзі відгуків. Оглядаючи виставку, голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна висловив захоплення талантом та вмілими руками майстрині Ганни Слівінської. Він доручив директору департаменту охорони здоров'я Володимиру Курилу найближчим часом поклопотатися з організацією аналогічної виставки майстрині в приміщенні обласної адміністрації. Відвідали виставку головні спеціалісти департаменту охорони здоров'я Тернопільської облдержадміністрації спільно з директором департаменту Володимиром Курилом. Керівник медичної галузі краю висловив щире подивування об'ємом та високою якістю робіт Ганни Слівінської.

Також присутніми були чи не усі головні медики Тернопільщини – керівники міських, районних та обласних лікувально-профілактичних закладів та освітніх медзакладів, центральних райлікарень, Центрів первинної медико-санітарної допомоги, амбулаторій загальної практики – сімейної медицини тощо. Високо оцінили роботи майстрині і працівники обласного “Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф”, які теж побували на виставці. До слова, медики допомагають у будівництві обороноздатних інженерних споруд на Луганщині. Відвідала виставку і заступник начальника відділу охорони здоров'я та медичного забезпечення Тернопільської міськради Ольга Ярмоленко.

До слова, вишивальниця — майстер народних художніх промислів - художньої вишивки вже п'ятий рік поспіль, згідно рішення департаменту культури, релігій та національностей Тернопільської облдержадміністрації.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ