Луцьк: чемпіонат міста з футболу завершив перше коло

23.06.15 09:00 0 611
Іграми сьомого туру чемпіонату міста Луцька з футболу сезону 2015 року серед аматорських команд завершено перше коло цьогорічних змагань. Глядачі мали змогу насолодитися напруженою боротьбою своїх улюбленців, а також переконатися, що з кожним туром змагання стають значно цікавіші, адже вага кожного результату набуває все більшої значимості.

Так, підопічні Василя Кохановського "Ніко Ветеран-Лучеськ" зберіг свою лідируючу позицію завдяки перемозі 6:0 над командою "40-го", а "Атлетик" доволі несподівано поступився команді "Бренд". І, можливо, не так дивує сама поразка, як її рахунок 0:3.

Тріумфатор минулого туру ФК "МАРАДО" «примудрився» втратити перевагу в грі з "Преміум-Сервіс ЛТД", хоч до 51-ої хвилини володів перевагою з рахунком 2:0. Леонід Єфремов, двічі на 53 і 59 хвилинах двома влучними пострілами зрівняв рахунок і врятував команду від поразки.

Найвидовишнішою і багатою на голи стала гра між командами "Магніт" та "Опера". Як не намагалися представники відомого нічного клубу дістати своїх суперників, так їм це й не вдалося. До того ж, на 71-й хвилині магнітівець Вадим Бернак не реалізував пенальті. В результаті поразка «Опери» з рахунком 3:4.

Отож, лідерами після першого кола, набравши по 15 очок, стали команди «НІКО Ветеран-Лучеськ» і «Магніт». «Опера», «Марадо» і «Бренд-Груп» з десятьма очками, увійшли до чільної пятірки. Саме між цими командами, у другому колі, буде захоплююча боротьба за головні нагороди.