О. Соколов: Чернігову необхідно співпрацювати у сфері енергозбереження із європейськими містами-побратимами

О. Соколов: Чернігову необхідно співпрацювати у сфері енергозбереження із європейськими містами-побратимами

23.06.15 10:23 0 366
Чернігівський міський голова Олександр Соколов взяв участь у міжнародній конференції з енергозбереження "Тиждень сталої енергетики - 2015", що проходила 16-18 червня у м. Брюссель (Бельгія).

Упродовж трьох днів відбулися експертні обговорення, зустрічі, дискусії щодо енергетичної ефективності, відновлювальних джерел енергії та залучення інвестицій у сталий енергетичний розвиток. Зокрема, європейські країни вже проводять розрахунки щодо скорочення викидів СО2 до 2040 року, а це означає значне скорочення споживання енергоресурсів, перехід на альтернативні джерела енергії.

"Вважаю, що для нас буде корисним і цікавим досвід столиці Латвії – міста Риги, влада якого впроваджує енергоефективні проекти спільно із містами-партнерами із Німеччини та Польщі", - сказав О.Соколов. Він уточнив, що для Чернігова у цьому плані є перспективною співпраця із Меммінгеном (Німеччина) та Тарнобжегом (Польща), адже проекти на умовах співфінансування швидше знаходять підтримку європейських фондів.

Також під час конференції йшлося про отримання кредитних коштів на втілення енергоефективних заходів та підготовку грантових проектів. За підсумками поїздки міський голова дав доручення фахівцям управління економіки міської ради розпочати підготовку відповідної програми, яка б передбачала впровадження енергозберігаючих технологій і в житловому фонді міста та включала співфінансування із мешканцями будинків.

Візит української делегації відбувся у рамках проекту USAID "Муніципальна енергетична реформа".

Ірина Синельник
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: На Вінниччині створять ...

КОМЕНТАРІ