Рівненщина: три ігрові проекти побачили роботодавці на підсумковому занятті

Рівненщина: три ігрові проекти побачили роботодавці на підсумковому занятті

23.06.15 13:37 0 362
Відбулося підсумкове заняття у групі слухачів, котрі упродовж трьох місяців підвищували кваліфікацію за напрямом «Створення додатків в середовищі Unity 3D на C#». Традиційно для Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості складання іспитів та захист підсумкових робіт відбулося за обов'язкової участі роботодавців.

Цього разу слухачі захищали свої проекти перед роботодавцями, серед яких були представники компаній, що займаються розробкою ігор для соціальних мереж та мобільних пристроїв: «JoyRocks» – Іван Лаворик та «Smokoko» – Микола Матвійчук і Сергій Максимчук.

Група була поділена на команди, кожна з яких створила свій проект, пройшовши весь цикл розробки ігор – від генерування ідеї та розробки організаційного плану до реалізації функціоналу (розробки логіки, алгоритмів та інтерактивних складових) і презентації готового проекту. Навчання було, в основному, орієнтоване на написання скриптів (програмного коду), проте також опрацьовано й низку інших тем, що дало можливість створити повноцінний проект.

За словами викладача Андрія Литвина, слухачі ознайомилися з різноманітними технологіями для кращої організації командної роботи. Це, зокрема, Scrum, Asana, Trello, сервісами Google та системою керування версіями GitHub.

У підсумку було створено три різножанрових ігрових проекти: «FantasyCoins» (гра з жанру «три в ряд»), «KillerMachine» (пригодницька гра в стилі AllenShuter) та «Strategium 3D» (гра з жанру «вежі»).

Після презентації проектів представники ігрових компаній висловили свою думку про побачене та відзначили кожну з робіт. Вони також роздали слухачам анкети, аби більше знати про їхні подальші професійні плани. Після аналізу анкет роботодавці будуть спілкуватися із кращими випускниками для подальшої співпраці.

Вручала посвідчення випускникам заступник директора Рівненського ЦПТО ДСЗ з методичної роботи Оксана Зигалова. Вона зауважила, що у навчальному закладі велику увагу приділяють професіям та напрямам підвищення кваліфікації у сфері інформаційно-комунікаційних технологій. Адже ця галузь динамічно розвивається і дає можливість фахівцям працевлаштуватися як у межах України, так і за кордоном, а також успішно працювати віддалено.

За консультаціями щодо навчання за професіями та напрямами підвищення кваліфікації у сфері ІТ-технологій звертайтеся у РЦПТО ДСЗ (м. Рівне, вул. Пирогова, 8, тел. (0362) 68-37-95) або у найближчий центр зайнятості.

Більше інформації – на сайті Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості www.rcpto.org.ua

Про це повідомили у Рівненському міському центрі зайнятості
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
1 (голосів: 1)
Попередня новина: Лучани вшанували ...
Наступна новина: На Закарпатті вітали ...

КОМЕНТАРІ