на сесії міської ради депутати прийняли рішення про плату за землю на території міста з 1 січня 2016 року та затвердили відповідне Положення.
У Положенні визначені ставки земельного податку за земельні ділянки, що перебувають у власності та постійному користуванні.
Найбільшим предметом для дискусії був розмір податку за землю, де розміщено виробництво лікеро-горілчаних виробів, алкогольних та слабоалкогольних напоїв, тютюнових виробів. Такий податок становитиме 5%.
Згідно прийнятого рішення, власники нежитлових приміщень (їх частин) у багатоквартирних житлових будинках сплачуватимуть податок за площі під такими приміщеннями у розмірі 3 % нормативної грошової оцінки.
Передбачені пільги щодо сплати земельного податку для фізичних осіб, зокрема: інвалідів першої і другої групи; фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років; пенсіонери (за віком); ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”; фізичні особи, визнані законом, як постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Також визначені пільги щодо сплати податку для юридичних осіб, зокрема, від сплати податку звільняються: санаторно-курортні та оздоровчі заклади, а також реабілітаційні установи громадських організацій інвалідів.
Не сплачується земельний податок за: земельні ділянки кладовищ, крематоріїв та колумбаріїв; земельні ділянки, надані для будівництва і обслуговування культових та інших будівель, необхідних для забезпечення діяльності релігійних організацій України, статути (положення) яких зареєстровано у встановленому законом порядку.
Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На Хмельниччині вогнеборці ...
Наступна новина: У Чернівцях зведуть ...
Що таке колаген: навіщо він потрібний і як його приймати
Подключение АВР — Надёжный Гайд 12 Шагов
Трубчасті радіатори для сучасних інтер’єрів і стабільного тепла
Як правильно планувати відпустку?