До Луцька з місією добра і миру завітав грузинський велосипедист Нодар Берідзе

До Луцька з місією добра і миру завітав грузинський велосипедист Нодар Берідзе

01.07.15 10:46 0 292
До Луцька з місією добра і миру завітав грузинський велосипедист Нодар Берідзе. Розпочався велотур «ЗА МИР» біля Грузинського посольства в Україні у день народження активіста, 26 червня. Того дня спортсмен вирішив: “Найкращим подарунком для мене буде можливість нести людям мир”.

Велотур «ЗА МИР» присвячений пам'яті 14-разового рекордсмена Книги рекордів Гіннеса Джумбера Лежава. Саме його традиції продовжує Нодар Берідзе, який і їздить Україною, проповідуючи ідеї миру.

Таким чином він вирішив показати, що народ Грузії усіляко підтримує українців, солідарний з Україною, він не хоче, щоб була війна. Перед тим як вирішити у тур, Нодар отримав благословення від Патріарха усієї Грузії Іллі ІІ та підтримку Грузинського посольства.

Грузинський миротворець розповів, що в його особі не лише грузини, а й вірмени, інші народи Кавказу, хочуть, щоб в Україні закінчилася війна, аби чоловіки повернулися у свої сім'ї. Нодар Берідзе має на меті зібрати велосипедну сотню, до якої увійдуть представники з усіх областей України. Ця сотня 24 серпня вирушить за маршрутом Київ-Мінськ-Москва-Київ, щоб показати усьому світові, що усі люди є братами, вони не хочуть воєн і втрат. До 24 серпня він планує об'їхати усі обласні центри України. “Я грузин, як і кожна нормальна людина, я люблю і поважаю усіх людей. Я не воїн, ніколи не воював, але бачив скільки горя приносить війна і став на захист миру”, - сказав гість і побажав нашому місту та лучанам миру і вирушив до Львова.

За важливу миротворчу місію Нодару Берідзе подякував перший заступник міського голови Тарас Яковлев. “Ми завжди раді бачити гостей у нашому місті, сподіваємося Луцьк вам сподобається, ви повезете з собою найкращі спогади про наш край” , ­ сказав Тарас Яковлев.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Івано-Франківській ...
Наступна новина: Житомирщина: співпадання по ...

КОМЕНТАРІ