На Тернопіллі у Шумському районі відкрився табір “Дух нашої давнини”

На Тернопіллі у Шумському районі відкрився табір “Дух нашої давнини”

01.07.15 08:07 0 403
29 червня на Шумщині стартувала перша зміна табору “Дух нашо? давнини”, який організований громадською організацією “Тризуб” за підтримки обласної ради, ОДА, та департаменту сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту. В урочистому відкритті табору взяли участь голова обласної ради Василь Хомінець та керівник департаменту Віктор Мацикур.

- Такі вишколи дають можливість молоді не тільки відпочити, поспілкуватися, а й випробувати себе у польових умовах, здобути нові знання з історії, набратися досвіду та загартувати бойовий дух, – наголосив під час урочистого відкриття першої зміни очільник облради Василь Хомінець. – Переконаний, що набутий тут досвід згодиться кожному з вас у подальшому життєвому шляху”.

Серед дисциплін до освоєння у таборі - тактична медицина, теренова гра, таборування, історія, краєзнавство тощо. Загалом відбудеться чотири зміни табору по 7 днів кожна.

Цей табір є завершальним етапом проекту, що переміг поряд з іншими на конкурсі від департаменту. На першому етапі навчанням було охоплено 2,5 тисячі старшокласників з усіє? області.

Про це повідомили у прес-службі Тернопільської облради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Рівненській області ...
Наступна новина: Працівники ...

КОМЕНТАРІ