Нагадаємо, це не перший акт вандалізму на "Лебединці". Такі речі тут трапляються регулярно. Приміром, 19 травня біля озера "Трестом зеленого господарства" було встановлено кілька нових дерев'яних лав (на фото нижче). Наступного дня їх викрали і вивезли у невідомому напрямку.
Про це повідомили у Рівненській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: рятувальники отримали ...
Наступна новина: Півтисячі адмінпротоколів — ...
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Фінансовий захист власної нерухомості
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим