На чемпіонаті Європи з екстремального спортивного орієнтування вінничани здобули п’ять нагород

07.07.15 11:27 0 534
П'ять спортсменів-орієнтувальників з Вінниці на чолі з заслуженим тренером України Людмилою Пронтішевою стали призерами Чемпіонату Європи з екстремального орієнтування (забіг на 24 години), що проходив у Новоградських горах на кордоні Чехії та Австрії.

Зокрема, срібними призерами європейської першості стали Поліна Захарова, Катерина Дзема та Володимир Бездітний. Бронзові нагороди - у Анастасії Басюк та Сергія Нагорнюка. Це половина усіх нагород, що завоювала збірна України на цьому Чемпіонаті Європи.

Загалом, за 24 години змагань, вінницькі орієнтувальники набігли по чеських та австрійських горах понад 150 кілометрів кожний. І це при шаленій зливі, яка супроводжувала змагання.