На Тернопіллі рятувальники провели роз’яснювальну роботу з населенням

На Тернопіллі рятувальники провели роз’яснювальну роботу з населенням

08.07.15 09:31 0 220
Найбільш поширеними надзвичайними ситуаціями з усіх існуючих категорій є пожежі, адже вони мають значну чисельність, ареали поширення та несуть за собою численні збитки. В переважній більшості винуватці лиха – самі люди. Адже нехтування елементарними правилами пожежної безпеки у підсумку призводить до непоправного лиха.

Найбільше занепокоєння викликають категорії населення, що складають так звану групу ризику: соціально-неблагополучні сім’ї, багатодітні та малозабезпечені, одинокі пристарілі, громадяни, схильні до зловживання алкоголем та особи без певного місця проживання.

7 липня 2015 року, з метою недопущення виникнення пожеж та загибелі на них людей в житловому секторі рятувальники 15-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління спільно з представниками соціальних служб організували профілактичний рейд в селі Синьків, Заліщицького району.

Рейдові групи проводили з мешканцями домоволодінь бесіди інформаційного характеру, роз’яснювали вимоги правил пожежної безпеки в побуті у літній період . В ході відпрацювання населених пунктів було здійснено обхід 16 дворів. Працівники ДСНС інструктували громадян з питань експлуатації електронагрівальних приладів, електромережі, приладів пічного опалення, тощо. Роздавали тематичні пам’ятки й листівки попереджувального змісту на протипожежну тематику та надавали практичну допомогу. Селяни охоче спілкувалися з фахівцями та уважно прислухалися до їх порад.

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області звертається до мешканців краю: громадяни, дотримуйтеся правил пожежної безпеки! Пам’ятайте, що ваше життя та здоров’я залежить, у першу чергу, від вас самих.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Івано-Франківській ...
Наступна новина: Затверджено новий склад ...

КОМЕНТАРІ