загрузка...
 Вінничина: за І півріччя поточного року Держфінінспекція в області забезпечила відшкодування втрат більш ніж на 9,4 мільйонів гривень

Вінничина: за І півріччя поточного року Держфінінспекція в області забезпечила відшкодування втрат більш ніж на 9,4 мільйонів гривень

09.07.15 20:18 0 298
Фахівці Держфінінспекції у Вінницькій області протягом шести місяців забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму більш як 9,4 млн грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 63 управлінські рішення.

За матеріалами ревізій правоохоронні органи розпочали 15 досудових розслідувань та вручили 2 письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Задля максимального відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів до суду пред'явлено 13 позовів на суму понад 1,4 млн грн.

У 39 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань і зменшення бюджетних призначень та асигнувань.

За вчинені фінансові порушення 142 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності,37 – до дисциплінарної та матеріальної, зокрема 3 осіб звільнено із займаних посад.

Також під час 3 державних фінансових аудитів виявлено неефективне використання бюджетних коштів на майже 810 тис. грн, понад 1,9 млн грн втрат та резерви наповнення місцевих бюджетів на суму 652 тис. грн. За результатами проведених контрольних заходів на розгляд органів місцевої влади, виконавцям бюджетних програм і керівникам державних підприємств надано 15 пропозицій з підвищення ефективності управління бюджетними та державними ресурсами, які повністю враховано.

За шість місяців цього року попереджено використання фінансових ресурсів з порушенням законодавства у сфері державних закупівель шляхом відміни 34 замовниками 21 торгів на понад 59 млн грн та розірвання договору на 1,2 млн грн.

Окрім того, з метою запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму понад 50 млн грн.

Для довідки:

В Державній фінансовій інспекції у Вінницькій області щодня, крім вихідних та святкових днів, з 09.00 до 18.00, а в п'ятницю з 09.00 до 16.45 функціонує «телефон довіри». Зателефонувавши за номером (432) 66-28-96 кожен громадянин може повідомити про факти незаконного використання посадовими особами підприємств, установ, організацій бюджетних коштів.

Крім того, в інспекції за номером (432) 66-13-92 діє пряма «антикорупційна лінія», за якою можна повідомити про випадки зловживання посадовими особами Держфінінспекції у Вінницькій області службовим становищем.

Про це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Юна вінничанка виборола ...
Наступна новина: Древесина – отличное ...

КОМЕНТАРІ