загрузка...
 В Луцьку вихованці клубів за місцем проживання під час літніх канікул не нудьгують

В Луцьку вихованці клубів за місцем проживання під час літніх канікул не нудьгують

09.07.15 14:26 0 300
З 1 липня розпочав роботу спортивно-оздоровчий табір денного перебування «Літо - 2015» Луцького міського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».

Вихованці клубів за місцем проживання з нетерпінням чекали цієї події. Ще до початку літа заздалегідь цікавились у керівників клубів про можливість долучитись до оздоровчого табору, адже час там проходить цікаво та активно з різноманітними фізкультурно-спортивними заходами.

У рамках табору залучено 80 дітей із 7 клубів за місцем проживання з різних мікрорайонів міста.

У перший день після урочистого відкриття та сніданку у загальноосвітній школі № 17 діти мали змогу перевірити свої здібності у метанні дротиків (дартс). Захід відбувся на спортивному майданчику клубу «Лучеськ» (вул. Декабристів, 23).

По завершенні змагань ніхто не нудьгував. Частина дітей грали в теніс настільний, шахи, шашки, інші зійшлись у поєдинку в міні-футбол.

Наступного дня учасники табору отримали багато позитивних емоцій, відвідавши центральний басейн міста, де під керівництвом спеціалістів міського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» займалися плаванням, пірнали, змагались в естафетах. Ті діти, які не вміють плавати, під пильним контролем керівників клубів мали змогу здобути перші навички.

3 липня відбувся організований похід в спортивно-розважальний комплекс «Адреналін-Сіті». Діти мали змогу безкоштовно переглянути кінофільм, покататись на роликах, взяти участь у змаганнях в естафетах, пограти в теніс настільний і міні-футбол. Окремі діти вперше встали на ролики, та дуже швидко побороли страх і освоїли навички їзди без сторонньої допомоги, що принесло їм велике задоволення.

Суботнього дня, згідно з планом роботи табору, юнаки та дівчата в клубах за місцем проживання брали участь у змаганнях з хокею настільного, тенісу настільного, бадмінтону, грали в шахи, шашки, лото, займалися на спортивних тренажерах. Любителі малювати мали змогу проявити свої художні здібності у конкурсі малюнку.

До закінчення табору попереду ще багато цікавих заходів, запланованих міським центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Вода забирає життя ...
Наступна новина: Чернівці: ...

КОМЕНТАРІ