Волинська область: рятувальники стежать за дотриманням вимог пожежної безпеки під час жнивної компанії

Волинська область: рятувальники стежать за дотриманням вимог пожежної безпеки під час жнивної компанії

09.07.15 16:21 0 375
7 липня рятувальники Державної пожежно-рятувальної частини № 16 УДСНС України у Волинській області спільно з представниками ЗМІ та працівниками управління агропромислового розвитку Старовижівської РДА провели рейдові перевірки місць збирання врожаю.

Під час рейду рятувальники звертали увагу протипожежного стану місць зберігання грубих кормів та зерна нового врожаю, сільгосптехніки, яка задіяна при зборі зернових культур, сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств району. Вони провели додаткові протипожежні інструктажі з керівниками та працівниками господарств та ще раз нагадали основні вимоги правил пожежної безпеки в період жнив.

Рятувальники побували на зернотоках господарств та перевірили комплектацію пожежних щитів первинними засобами пожежогасіння, з кожним працівником провели інструктажі з правил пожежної безпеки під час збирання врожаю і заготівлі грубих кормів. Всього проінструктували 12 осіб. Для кращого засвоєння інформації фахівці ДСНС роздали листівки пам’ятки «Увага! Збережемо врожай від пожеж»

У ДСНС України у Волинській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Делегація Вінниччини ...

КОМЕНТАРІ