Волинська область: за добу ліквідовано 2 пожежі в екосистемах

Волинська область: за добу ліквідовано 2 пожежі в екосистемах

09.07.15 12:25 0 322
Станом на 9:00 8 липня в області зафіксовано 5 пожеж в екосистемах. Дві пожежі ліквідовано, ще три пожежі продовжують гасити працівники пожежно-рятувальних підрозділів.

7 липня працівники ДПРЧ-14 селища Ратно ліквідували пожежу торфу, що виникла на площі 0,2 гектара поблизу села Тур, а бійці ДПРЧ-16 селища Стара Вижівка загасили торфяне угіддя на площі 0,1 гектара поблизу села Яревище.

Цього ж дня рятувальники ДПРЧ-8 міста Каменя-Каширського розпочали гасіння торфовища, охопленого вогнем на площі 4 гектари поблизу села Пнівне. Спекотна погода та нестача водних ресурсів поблизу місць виникнення пожеж ускладнюють роботу рятувальників. Для безперебійної подачі води із віддаленого вододжерела залучено пожежну насосну станцію ДПРЧ-8 м. Каменя-Каширського та рукавний автомобіль з міста Ковеля. Пожежа локалізована. Станом на 9:00 погашено 0,2 гектара угіддя. Над ліквідацією пожежі працюють 10 рятувальників, їм допомагають 5 осіб місцевого населення.

Триває ліквідація пожежі на торфянику на території Ворокомлевської сільської ради Камінь-Каширського району, що виникла 3 липня. Уже погашено 2,5 гектари угіддя.

7 липня виникла низова лісова пожежа біля села Краска Ратнівського району на площі 1,5 гектари. Спільними зусиллями працівників ДПРЧ-14 селища Ратне та працівників лісової пожежної охорони пожежу локалізовано. Погашено 1 гектар, ліквідація триває.

Рятувальники закликають громадян бути украй обережними з вогнем під час відпочинку у лісах та під час господарювання на відкритих територіях. Особливих пересторог необхідно дотримуватися в умовах сухої спекотної погоди, що спостерігається в області. Упродовж пожежонебезпечного періоду заборонено розкладати багаття у лісах та на відкритих територіях, викидати непогашені сірники, недопалки. У період надзвичайної пожежонебезпеки категорично заборонено заїжджати до лісового фонду транспортними засобами.

Не минайте навіть незначного загоряння. Вживайте заходів для гасіння та негайно повідомляйте рятувальників за номером «101».

УДСНС України у Волинській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чернівецькі підприємці ...
Наступна новина: Стан розгляду звернень та ...

КОМЕНТАРІ