загрузка...
 На Хмельниччині рятувальники дбають про збереження врожаю від пожеж

На Хмельниччині рятувальники дбають про збереження врожаю від пожеж

09.07.15 09:59 0 334
Збереження врожаю від пожеж – завдання не лише хліборобів і працівників ДСНС, а й усіх громадян. У напружений час жнив найменша необережність із вогнем у хлібних масивах: кинутий недопалок, іскри від сільгоспмашин, спалювання сухої рослинності поруч із зерновими посівами можуть призвести до пожежі, перетворюючи золоте зерно на чорний попіл. Основними причинами виникнення пожеж під час жнив є необережне поводження з вогнем, порушення правил експлуатації машин та агрегатів, випалювання стерні. Не можна забувати й про те, що приборкати пожежу на полі дуже складно. Нерідко ліквідовувати їх доводиться із залученням значних сил рятувальних підрозділів, а значить і затратами значних матеріальних засобів й людських ресурсів. Вогонь на відкритій території в безвітряну погоду може поширюватися зі швидкістю одного метру за секунду, а у вітряну – до 10 метрів за секунду; водночас висота полум’я сягає двох метрів. Через високу температуру будь-яка необережність у місцях збирання зернових, може призвести до виникнення надзвичайних ситуацій та пожеж.

Тому, напередодні жнив красилівські рятувальники проводять профілактичну роботу з населенням, а також з працівниками й керівниками агропідприємств. Працівники ДСНС наголошують на необхідності суворого дотримання протипожежних правил. Зокрема, бути вкрай обережними у поводженні з відкритим вогнем; не палити та не розводити багаття поблизу хлібних і лісових масивів; стежити за тим, щоб діти не бавилися сірниками, запальничками, смолоскипами. Заборонено полювати в хлібних масивах та поблизу них.

Рятувальники також звертаються до керівників сільгосппідприємств з проханням поставитись з усією серйозністю до питань організації пожежної безпеки та слідкувати за суворим контролем, щодо заборони спалювання стерні та пожнивних залишків.

Красилівський районний сектор

ГУ ДСНС у Хмельницькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львівській області ...
Наступна новина: Что такое Bitcoin?

КОМЕНТАРІ