На Тернопіллі варіативність відпочинку у літній школі сподобається кожному

На Тернопіллі варіативність відпочинку у літній школі сподобається кожному

09.07.15 11:29 0 333
Нещодавно слухачі Тернопільського обласного комунального територіального відділення МАН України повернулися з обласної літньої профільної школи, де поглибили свої знання в обраній галузі науки, зробили крок на шляху до професійного самовизначення, отримали неоціненний досвід спілкування з науковцями, поетами і громадськими діячами та змістовно провели час у колі однодумців.

Основними формами роботи в літній школі були лекції, семінарські та практичні заняття, зустрічі з відомими вченими, навчально-тематичні екскурсії, які проводили викладачі ТНПУ ім. В. Гнатюка, ДВНЗ «Тернопiльський державний медичний університет iменi I.Я. Горбачeвського МОЗ України», наукові співробітники наукового відділу Національного природного парку «Дністровський каньйон». Учні мали змогу відвідати замок у Підзамочку та Бучачі, помилуватися каскадом водоспадів, що впадають у річку Стрипу, дослідити флору та фауну Національного природного парку «Дністровський каньйон», ознайомитись з геологічною пам'яткою природи місцевого значення відслонення п'ятої тераси Дністра, відвідали урочище Червоне та побачили сучасне обладнання від відомих світових виробників та технологію пивоваріння ТОВ «Микулинецький Бровар», побували на території Збаражчини (Збаразький замок та Вишнівецький палац із виставковими залами), Кременеччини (Замкова гора, Миколаївський собор, костел св. Станіслава, храм Преображення Господнього, Богоявленський монастир, Богданова каплиця, Дівочі скалі, музей Юліуша Словацького, Кременецький ботанічний сад та ін.) та Шумшчини (музей історії с. Стіжок і музей під відкритим небом «Табір ВО УПА «Волинь-Південь»). Учасники ознайомилися із пам'ятками історії, архітектури та мистецтва ХІІІ – ХХ ст.

Упродовж навчально-пізнавальної подорожі учні не лише здобули знання, а показали власну ерудованість у знанні історії рідного краю. Іншою важливою складовою мандрівки стали викладацькі й екскурсійно-музейні публічні лекції. Учні долучалися до тематичного флешмобу «Молодь і Конституція України», взяли участь у конкурсі малюнка «Україна очима сучасної молоді» та продемонстрували свої таланти «Тернопільщина має талант».

Окрім кваліфікованого навчання учні брали активну участь у розважально-відпочинкових іграх, квесті та флешмобі, приуроченому річниці Дня конституції України.

Обласна профільна літня школа подарувала усім її учасникам не лише цінний досвід, безліч яскравих спогадів, кольорових фотокарток, але й багато цікавих знайомств, нових друзів та корисних знань.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Рівненській області ...
Наступна новина: На Вінничині ЗВЕРНЕННЯ

КОМЕНТАРІ