загрузка...
 Хмельницька область: рятувальники вчать відпочиваючих правилам безпеки на воді

Хмельницька область: рятувальники вчать відпочиваючих правилам безпеки на воді

10.07.15 08:08 0 251
Під час спекотних днів люди щодня поспішають до водойм, аби освіжитись та набратись життєдайної сили. Але багато відпочиваючих не замислюються над небезпекою, що може чатувати на них, адже вода вимагає до себе відповідної уваги та обережності. Вона не любить людей недисциплінованих та карає тих, хто нехтує правилами спілкування з нею.

З метою роз’яснення відпочиваючим правил безпечного поводження на воді під час купального сезону, працівники Шепетівського районного сектору ГУ ДСНС області постійно здійснюють патрулювання на всіх водних об’єктах міста Шепетівка та Шепетівського району.

До інформаційно-роз’яснювальної роботи долучилися і працівники служби порятунку Теофіпольщини, які 8 липня провели рейди щодо дотримання правил безпечної поведінки на воді.

Під час проведення заходів рятувальники розповідають громадянам, що потрібно та чого не можна робити, аби відпочинок біля води приносив тільки задоволення та не спричинив біди. Нагадують відпочиваючим правила порятунку потопаючого та порядок застосування реанімаційних долікарських заходів. Співробітники ДСНС наголошують на небезпеці купання у не пристосованих для цього місцях, на небезпеці купання у нетверезому стані. Особливу увагу приділили дітям, їм нагадали, чим можуть обернутися небезпечні ігри на воді та стрибки з круч або мостів. Також розповсюдили серед людей пам’ятки та листівки застережливого характеру.

ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чернігів: рятувальники ...
Наступна новина: У Рівненській області в ...

КОМЕНТАРІ