Польські колеги навчали українських водолазів сучасним аспектам надання домедичної допомоги та рятування людей на воді

Польські колеги навчали українських водолазів сучасним аспектам надання домедичної допомоги та рятування людей на воді

10.07.15 11:55 0 305
На території області налічується велика кількість водосховищ, ставків, річок та потічків. Проте не всі водойми є безпечними для масового відпочинку та рибальства. Водні об’єкти становлять небезпеку та загрозу життю людей в усі пори року. Останнім часом спостерігається тенденція до збільшення загибелі на воді.

З метою зменшення випадків загибелі людей на водних об’єктах області, пошуку та рятування потерпілих на воді, в серпні 2013 року розпочато створення відділення водолазно-рятувальних робіт на базі аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління (далі – АРЗ СП).

В період з 21 червня по 5 липня 2015 року представники відділення водолазно-рятувальних робіт аварійно-рятувальної частини АРЗ СП Управління ДСНС України у Тернопільській області на запрошення колег з Катовіцкого воєводства республіки Польща взяли участь у програмі надання першої медичної допомоги потерпілим, рятування людей на воді.

Впродовж 15 днів Тернопільські рятувальники пройшли інтенсивний вишкіл, навчаючись за сучасною програмою, розробленою для польських вогнеборців.

Перший тиждень бійці проходили навчання медичної тактики та надання першої медичної допомоги потерпілим, проведення реанімації.

Другий тиждень тернополяни разом з польськими рятувальниками-водолазами міста Бітум Катовіцкого воєводства провели практичні заняття, на яких відпрацьовували рятування потерпілих з човнів, катерів, підняття їх з води, надання першої допомоги, пошук невідомих предметів в водоймах, застосовуючи при цьому Європейські методи пошуку та найсучасніше водолазне спорядження та обладнання.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ