На Тернопіллі діти із сімей бійців АТО вирушають в екскурсійний тур Угорщиною

На Тернопіллі діти із сімей бійців АТО вирушають в екскурсійний тур Угорщиною

10.07.15 16:06 0 849
Тижневий екскурсійний відпочинок в Угорщині чекає із сімей дітей бійців АТО з Тернопільщини. Протягом літнього періоду планують відправити у таку поїздку 40 дітей.

Про це повідомив голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна під час робочої зустрічі з почесним консулом Угорщини в місті Івано-Франківськ Василем Вишиванюком, яка відбулась 9 липня. Участь також взяли в.о. керівника апарату облдержадміністрації Віктор Шумада, голова благодійного фонду «Відродження Прикарпаття» Юлія Марійчин, помічник президента Світового конгресу української молоді Ганна Крисюк, віце-президент міжнародної торгової палати ICC-Ukraine Тарас Демкура, представники відповідних структурних підрозділів ОДА.

«Завдяки ефективній співпраці з консулом Угорщини ми реалізовуємо заходи щодо підтримки сімей наших бійців, - зазначив Степан Барна. – Прикладом діяльності є забезпечення дітям із таких сімей поїздки в Угорщину. Фінансує ці тижневі тури благодійний фонд «Відродження Прикарпаття». У кожному районі області працюють Ради підтримки сімей бійців АТО, представники яких є координаторами таких заходів».

Також у рамках співпраці планують реалізацію економічних проектів, зокрема, тих, які стосуватимуться розвитку переробної галузі в області.

«Ми можемо ініціювати запровадження програм, які створять перспективи для економіки Тернопільщини. Це стосується і відкриття нових підприємств, - зауважив Василь Вишиванюк. – В області є потенціал для розвитку, який буде втілений завдяки ефективним методам роботи керівництва».

Спільно будуть організовувати і культурні проекти, під час яких жителі Тернопільщини зможуть вивчити традиції та звичаї угорців, додав Степан Барна.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ